Stanley termosi ir izturīgākie

Stanley termosi

Lidojuma laikā reizēm var pamatīgi nosalt, tāpēc ir vērts līdzi paņemt termosu ar karstu kafiju vai tēju. Svarīga ir kvalitatīva un laba termosa izvēle, tāpēc iesakām izvēlēties Stanley zīmolu. Tas ir pierādījis sevi jau vairāk kā 100 gadu garumā.

Stanley zīmols ir bijis daļa no neskaitāmiem piedzīvojumiem un vēl vairāk dalītām emocijām. Stanley termosi ir izcili ikdienas sabiedrotie, ko ņemt līdzi arī pie dabas. Tie ir slaveni ar savu kvalitāti, dizainu un termoizturību.

Par to, ka temperatūra reāli mainās dažādos augstumos un lidojuma formātos, vairāk vari izlasīt mūsu pašu rakstā Temperatūras maiņa dažādos augstumos.

Šajā rakstā pastāstīsim vairāk par to, kāpēc Stanley termosi ir labākie sabiedrotie lidojumos augstu gaisā.

Karsta tēja vai kafija pēc lidojuma 

Drošākais termoss, ko vienmēr ņemt līdzi savos lidojumos, ir Stanley termosi. Tie ir ļoti izturīgi un lieliski piemēroti atpūtai dabas apstākļos. Lidojumi var būt dažādi un ar to veidiem var iepazīties apkopojumā Iespējas lidot. Skaidrs ir viens – lidojuma laikā var nosalt.

Katrs lidojums atšķiras ar savu specifiku. Piemēram, lidojums ar gaisa balons ir vislabākais piemērs, kad līdzi var ņemt savu termosu. Tas ir arī viens no lidojuma veidiem, kas tev ļaus sajust izmaiņas temperatūrā. Balstoties uz laikapstākļiem un arī gada laiku, termoss ar karstu tēju vai pat kafiju var labi noderēt. Īpaši lidojumā ziemas laikā.

Bet ir, protams, arī tādi lidojuma veidi, kur temperatūru pārāk neizjūt un auksti nepaliek. Tad savā termosā var ērti iepildīt arī jebkuru citu dzērienu. Termosiem ir ne tikai laba termonoturība uz karstiem dzērieniem, bet vēl labāka arī uz atspirdzinoši aukstiem dzērieniem.

Stanley termosi lidojumam

Ilglaicīga termonoturība, kas pārspēj solījumus

Stanley termosi īpaši izceļas ar lielisku termonoturību, jo viņiem ir bijusi tik ilga prakse. Vairāk kā 100 gadu laikā zīmols ir veicis dažādas inovācijas, lai spētu konkurēt ar citiem termosu zīmoliem. Piemēram, termosu karalis Thermos zīmols ir viens no pašiem labākajiem termosiem pasaulē, kam Stanley ir ļoti līdzīgs konkurents.

Ir tikuši novadīti dažādi testi, kur Stanley termosi ir pierādījuši savas spējas noturēt temperatūru solītajā karstumā. Vairums gadījumos solītais ir ticis veiksmīgi pārspēts, īpaši lielajos 1 litra tilpuma termosos.

Testu var apskatīt rakstā Kurš ir labākais termoss – Thermos, Stanley, Esbit tests. Ja lielais Stanley termoss 1 litra tilpumā solīja saglabāt dzēriena karstumu karstu līdz 24 stundām, tad tas tīri labi uzturēja to arī līdz 28 stundām, kad tests tika pabeigts. 

Stanley zīmols savā mājaslapā sniedz arī noderīgus padomus, kā izbaudīt maksimālo termonoturību. Piemēram, ir vērts uzsildīt vai iepriekš atdzesēt termosu, piepildot to ar siltu vai aukstu ūdeni. Ļaut nostāvēties piecas minūtes. Iztukšot pudeli un nekavējoties piepildīt ar savu iecienītāko karsto vai auksto dzērienu. 

termosi stanley

Klasisks dizains un augsta izturība

Stanley termosi ir uzturējuši savu klasisko dizainu jau vairāk kā 100 gadus, kas joprojām izskatās stilīgs un praktisks vienlaikus. Klasiski zaļā krāsa pastāv jau vairāk kā 100 gadus, savukārt matēta melnā krāsa un tumšais indigo piedāvā nedaudz modernāku izskatu. Krāsojums ir noturīgs, kas nepārsteidz – Stanley patiesi padomā par visu.

Stanley termosu līnija darbojas ļoti labi, un tās cena ir ļoti saprātīga. Turklāt Stenlijs saviem produktiem nodrošina mūža garantiju. Tas nozīmē, ka, ja tava izolētā pudele nedarbojas tik labi, kā tu gaidīji, viņi tev nosūtīs bezmaksas maiņu.

Klasiskus termosus var nopirkt arī mūsu pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV veikala sadaļā termosi. Tie lielākoties ir pieejami jau uzreiz, Rīgas ofisā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *