Termokrūze, ko ņemt līdz ceļojumā

Termokruze, ko nemt lidzi celojuma

Ceļojumā noteikti noder vairākkārt uzpildāma termokrūze. Labai termokrūzei ceļojuma laikā ir vairāki ieguvumi. Ceļojot ar savu termokrūzi tiek saudzēta daba, iepildot karstos dzērienus savā krūzē, nevis vienreizlietojamā papīra krūzē. Daudzās uzpildes stacijās un kafejnīcās tiek piekopta atlaižu politika, kas piedāvā iegādāties karstos dzērienus izdevīgāk ar savu krūzi.

Šajā rakstā mēs esam iezīmējuši svarīgākās īpašības, kuras meklēt termokrūzē, ko ņemt līdzi ceļojumā. Ja tev jau ir zināms, kādas īpašības meklē, dodies uz udenspudele.lv kategoriju Termokrūzes un aplūko plašo termokrūžu klāstu.

Termokrūze ar labu termonoturību

Kambukka Etna Grip 500ml

Ilgstoša termonoturība ir tas, ko sagaidām no savas termokrūzes. Ja vēlies, lai ceļojuma laikā esi nodrošināts ar nemainīgas temperatūras dzērienu, tad nepieciešams iegādāties termokrūzi, kas ir ražota no nerūsējošā tērauda. Kambukka Etna Grip 500ml termokrūzei noturēs tavu dzērienu karstu līdz 9 stundām, bet aukstu līdz pat 18 stundām.

Termokrūze, kas ir droša pret noplūdēm

Termokrūze Thermos Guardian 500ml

Katrs vēlas savu ceļojumu bez nekādiem starpgadījumiem. Somā izlijusi kafija noteikti būtu nepatīkama pieredze. Labai termokrūzei noteikti ir jābūt drošai pret noplūdēm. Pārsvarā termokrūze, kas ir droša pret noplūdēm, ir aprīkota ar vāciņa slēdža mehānismu. Termokrūzei Thermos Guardian 500ml ir slēdža mehānisms un tā noturēs dzērienu karstu piecas stundas.

Termokrūze, kas derēs krūžu turētājam

Stanley Trigger-Action 350ml

Ja dodies ceļojumā ar mašīnu, noteikti ir nepieciešama termokrūze, kas ietilpst krūžu turētājā. Mašīnu ceļotājiem ir svarīgi arī tas, lai termokrūze ietilptu zem bendzīntanku kafijas automātiem. Mēs noteikti iesakām Stanley Trigger-Action 350ml, tā labi derēs kā krūžu turētājam, tā arī benzīntanku kafijas automātiem.

Termokrūze, kas ir viegli izjaucama 

Viegli izjaucama termokrūze vienmēr ir pluss. Ja to ir viegli izjaukt, tad tās mazgāšana būs pavisam vienkārša. Mēs katrs vēlamies būt pārliecināts, ka termokrūze, no kuras dzeram, ir 100% tīra. Contigo West Loop 470ml krūzēm ir tikai divas daļas, pats korpuss un vāciņš. Tās mazgāšana ir pavisam vienkārša.

Termokrūze, kas neaizņem daudz vietas

Termokrūze Klean Kanteen TKWide 355ml zaļa un dzeltena

Katram ceļotājam ir svarīgi, lai bagāža būtu pēc iespējas kompaktāka. Tev noteikti negribas nēsāt līdz lielas somas savā brīvdienu ceļojumā, tāpēc ir svarīgi, lai termokrūze ietilptu tavā somā. Kā kompaktu termokrūzi vēlamies izcelt Klean Kanteen TKWide 355ml. Šī termokrūze ir garena un to būs ērti izmantot arī ar vienu roku.

Termokrūze, kas ir izturīga

Termokrūze RETUMBLER-THIONVILLE 380ml

Esot ar pilnām rokām, var gadīties nomest termokrūzi. Ja tai ir radusies bukte, termokrūzei var mainīties termonoturība. Lai mazinātu risku sabojāt savu krūzi, iesakām iegādāties tādu, kurai ir laba triecienizturība. No krūzēm, kurām ir stingrs korpuss, vēlamies īpaši iezīmēt Termokrūzi RETUMBLER-THIONVILLE 380ml, tā ir triecienizturīga un noturēs dzērienu karstu 5 stundas.

Termokrūze, kas ir viegla

Termokrūze NEON KACTUS 380ml mint un pelēka

Ja ceļojuma pirmais solis ir lidojums, tad viegla bagāža noteikti ir viena no prioritātēm. Termokrūzēm svaru ietekmē to tilpums un termonoturība. Ja vēlies termokrūzi, kas ir vidēja izmēra un salīdzinoši viegla, noteikti iesakām izvēlēties NEON KACTUS 380ml, tā ir viegla un droša pret noplūdēm.

Cerams, ka tev ir izdevies atrast labu termokrūzi ceļojumam! Lai piedzīvojumu pilna atpūta! Ja tomēr esi sapratis, ka vēlies sev lielāka tilpuma un temperatūras noturīgu dzēriena trauku, iesakām ieskatīties mūsu rakstā Stanley termosi ir izturīgākie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *