Lidojums ar gaisa balonu – kā sagatavoties?

ka sagatavoties lidojumam

Lidojums ar gaisa balonu nav tikai parasts lidojums – tas ir vesels piedzīvojums līdz debesīm, kas piedāvā elpu aizraujošus skatus un neaizmirstamus mirkļus. Mūsu blogā mēs zinām, ka liela daļa no jūsu ceļojumu pieredzes ir atkarīga no tā, cik labi jūs tam gatavojaties. 

Tāpēc šis raksts ir īpaši izstrādāts tiem, kas vēlas lidot pa debesīm ar gaisa balonu. Šeit mēs palīdzēsim jums izvēlēties pareizo apģērbu un iepakot svarīgākos priekšmetus, kas uzlabo jūsu komfortu un drošību, atrodoties gaisā. 

Neatkarīgi no tā, vai vasarā peldat pa rāmām ainavām vai ziemā apbrīnojat sniegotos skatus, mūsu padomi palīdzēs jums maksimāli izmantot šo gaisa ceļojumu, kas ir lidojums ar gaisa balonu.

Ko vilkt

Katrai sezonai ir sava specifika tajā, kādu apģērbu izvēlēties. Tāpēc pa gadalaikiem esam apkopojuši padomus, kas noderēs gatavojoties.

Vasara/pavasaris

Siltākos mēnešos izvēlieties vieglus audumus, piemēram, kokvilnu vai linu, lai saglabātu vēsumu zem saules. Lai gan varētu būt vilinoši vilkt šortus, ieteicams izvēlēties garās bikses, lai aizsargātu kājas no degļa karstuma. 

Krekls ar garām piedurknēm pasargās jūsu rokas no saules apdegumiem, savukārt cepure ar platām malām var nodrošināt papildu aizsardzību jūsu sejai un kaklam.

Rudens/ziema

Vēsākiem gadalaikiem galvenais ir vilkt drēbes kārtās. Sāciet ar termisko pamatnes slāni, lai saglabātu siltumu no aukstuma lielākā augstumā. 

Kā starpslāni pievienojiet vilnas džemperi un pabeidziet ar vēja necaurlaidīgu jaku, lai atvairītu spirgto gaisu. Neaizmirstiet par siltu cepuri un cimdiem, kas ir būtiski, lai saglabātu komfortu visa lidojuma laikā.

Apavi

Neatkarīgi no sezonas, kurpes ar slēgtu purngalu ir obligātas. Sporta apavi vai zābaki ar stabilu satvērienu ir ideāli piemēroti, jo varat piezemēties nelīdzenos laukos vai nedaudz nelīdzenā reljefā.

lidojums ar gaisa balonu

Būtiskākās lietas, ko ņemt līdzi

Lidojums ar gaisa balonu ir sapņu pieredze daudziem piedzīvojumu meklētājiem un romantiskām dvēselēm, piedāvājot nepārspējamus skatus un brīvības sajūtu, kurai ir grūti līdzināties. Tomēr, tāpat kā jebkuram piedzīvojumam, tam ir nepieciešama pareiza sagatavošanās, lai patiesi izbaudītu šo pieredzi. 

Pārliecinoties, ka esat pareizi līdzi sapakojis mantas un izvēlējies pareizo apģērbu, var būt atšķirība starp ērtu lidojumu, kas ir elpu aizraujošas panorāmas, un mazāk patīkamu ceļojumu, kas cīnās ar laikapstākļiem. Šeit apkoposim to, kas ir obligātie priekšmeti lieliskam braucienam.

Atgādinām arī to, ka lidojums ar gaisa balonu ir prieks, ko var uzdāvināt. Tā ir kopumā ļoti ekskluzīva dāvana vīrietim īpašos svētkos.

Saules aizsargkrēms un saulesbrilles

Neatkarīgi no gadalaika ādas un acu aizsardzība no saules ir ļoti svarīga, ja atrodaties tūkstošiem pēdu virs zemes tiešos saules staros.

Kamera/viedtālrunis

Jūs vēlaties iemūžināt brīnišķīgos skatus. Pārliecinieties, vai ierīces ir pilnībā uzlādētas, un apsveriet iespēju ņemt līdzi papildu akumulatoru vai strāvas banku.

Ūdens pudele

Ir svarīgi regulāri padzerties ūdeni, it īpaši, ja esat nervozs vai ir silta diena. Paņemiet līdzi atkārtoti lietojamu ūdens pudeli vai termopudeli, kas ilgstoši uzglabās jūsu līdzi paņemtā dzēriena temperatūru.

Binokļi

Tiem, kas vēlas tuvāk aplūkot ainavu zemāk vai, iespējams, ieraudzīt savvaļas dzīvniekus, kompakts binoklis var mainīt spēli.

Vieglas uzkodas

Atkarībā no lidojuma ilguma dažas vieglas uzkodas, piemēram, rieksti vai granolas batoniņi, var uzturēt jūsu enerģiju.

ka sagatavoties

Ērta un droša uzturēšanās gaisā 

Lai gan lidojums ar gaisa balonu ir aizraujošs piedzīvojums, jūsu komforta un drošības nodrošināšana ir vissvarīgākā. Vienmēr klausieties sava pilota instruktāžu pirms lidojuma. Viņi jūs informēs par drošības procedūrām un to, kas sagaidāms lidojuma laikā. Vairāk par šo profesiju var palasīt rakstā Kā kļūt par gaisa balona pilotu.

Ja jums ir kādi veselības traucējumi, ko varētu ietekmēt liels augstums, apspriediet tos ar uzņēmumu pirms laika, lai nodrošinātu drošu pieredzi.

Pakošanās kontrolsaraksts:

  • Garās bikses un krekls ar garām piedurknēm
  • Ērti, slēgti apavi
  • Sezonai atbilstošs virsdrēbes (cepure, cimdi, jaka)
  • Saules aizsargkrēms un saulesbrilles
  • Pilnībā uzlādēta kamera vai viedtālrunis ar papildu akumulatoru
  • Ūdens pudele
  • Binokļi
  • Vieglas uzkodas
  • Personas apliecība un visi nepieciešamie medikamenti

Lai izdodas būt pašā gatavībā!

Gatavs pacelšanās brīdim!

Pienācīga sagatavošanās braucienam ar gaisa balonu var ievērojami uzlabot piedzīvojumu baudījumu. Vietnē ParLidosanu.lv mēs cenšamies nodrošināt, lai katrs jūsu ceļojuma aspekts ne tikai atbilstu, bet arī pārsniegtu jūsu cerības. 

Tāpēc droši ievērojot šajā rakstā sniegtos praktiskos padomus un iepakojuma sarakstu, jūs esat gatavs ērti un stilīgi aptvert debesis. Atcerieties, ka tas nav tikai galamērķis, bet arī ceļojums – padariet savu braucienu pēc iespējas gludāku un patīkamāku, labi sagatavojoties. Laimīgu lidošanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *