Noderīgas dāvanas ceļotājam

Kas gan ir ceļotājs, ja ne piedzīvotāju meklētājs. Bet ir lietas bez kurām pat trakākie piedzīvojumu meklētāji nevar izdzīvot. Vai nu tā būtu ūdenspudele, kas izglābs no slāpēm, vai cimdu pāris, kas parūpēsies par nosalušām rokām. Bieži vien šīs mazākās lietas veido labas un noderīgas dāvanas ceļotājam.

Šajā rakstā esam apkopojuši 9 dāvanas par kurām ceļotāji, ne tikai priecāsies, bet arī izmantos savos piedzīvojumos. Starp dāvanām atradīsi gan lētākas, gan dārgākas dāvanas.

Ceļotāja cepure

Cepure

Katrā filmā un grāmatā lielākajiem ceļotājiem un piedzīvojumu meklētājiem ir cepure, kas viņus atšķir no citiem tēliem. Arī dzīvē katram ceļotājam ir sava īpašā cepure. Ja nav, tad tā būs perfekta dāvana, kuru pasniegt dzimšanas vai vārda dienā.

Cilvēkiem, kas nebaidās ceļot ziemā, kāpt ledājos un sniegotās virsotnēs noderēs bieza vilnas cepure. Tāda, kas nelaidīs cauri vēso gaisu un būs mitrumizturīga. Savukārt, tiem, kas ceļo agrā pavasarī un vasarā, noderēs platmale, cepure ar nagu vai galvas lakats.

Termoss dzērienu uzglabāšanai

Termoss

Karstu dzērienu cienītājiem termoss ir tikpat nepieciešama kā gaiss. Šis gadžets būs ceļotāja labākais kompanjons. Ja esat ieplānojis savam ceļotājam to dāvināt, būtu svarīgi noskaidrot kādas ir termosa īpašības, kuras meklē dāvanas saņēmējs.

Ir noderīgi uzzināt termosu atšķirību, jo tad dāvana būs lietderīgāka un biežāk izmantojama. Lai noskaidrotu atšķirības ŪDENSPUDELE.LV ir izveidojusi Labāko termosu testu. Pēc tā varēsiet vadīties, kurš termoss vai ūdenspudele būs piemērotākā dāvana ceļotājam.

Pulsometra pulkstenis

Pulsometra pulkstenis

Sekot līdzi savai veselībai ir viena no svarīgākajām lietām dzīvē un pulsometra pulkstenis būs gadžets, kas palīdzēs. Pulsometra pulkstņiem piemīt dažādas monitoringa īpašības. Viens pulkstenis veic vairākus darbus, piemēram ;

  • Paziņojo par neregulāru sirds ritmu vai tā izmaiņām miera stāvoklī
  • Mēra ikdienas aktivitātes – soļus, veikto distanci, uzkāptos stāvus, kalorijas
  • Veic miega monitoringu ar atspoguļotām miega fāzēm
  • Modinātājs, kas veic vibrāciju seklākajās miega fāzēs
  • Veic elpošanas mērījumus

Un tās ir tikai dažās darbības, kuras pulsometra pulksteņi var veikt. Profesionālākos un dārgākos pulsometra pulksteņos ir iebūvēta arī GPS ierīce, maksājumu veikšanas funkcija un Google mape. Jeblurā gadījumā pulsometra pulkstens arī kalpo kā laika ziņotājs un vienmēr palīdzēs ierasties lidostā laicīgi.

FromMe dāvanu karte

FromMe dāvanu karte

Ceļotājs ir cilvēks, kas zin savas nepieciešamības. Tāpēc FromMe dāvanu karte būs izcila dāvana dzimšanas dienā, jo tā sniedz iespēju pašiem izvēlēties sev vēlamo produktu vai piedāvājumu. Ja baidaties, ka dāvankarte būs pārāk “plika”, pievienojiet kādu sīkumiņu no latviešu amatnieku darinājumiem.

FromMe dāvanu karte ļaus tās saņēmējam iegādāties jebko – ceļotājiem noderēs veikala Sportland apģērbi aktīvam dzīves veidam. Veikalā “Timberland” ceļotājs atradīs izturīgus zābakus, kas ļaus izbrist ārā no sarežģītām situācijām. Savukārt, “Žagarkalns” slēpošanas un atpūtas bāze piedāvās ceļotājam izbaudīt piedzīvojumus tepat Latvijā.

Ātri žūstošs dvielis

ātri žūstošs dvielis

Īsts ceļotājs lieku laiku netērē. Arī viņa intentāram jābūt tādam, kas ceļotāju neaizkavēs. Brīnišķīgs risinājums biezaijiem un smagajiem frotē dvieļiem, būs ātri žūstošais mikrošķidras dvieļis. Tie ir ļoti plāni, ceļasomā aizņems maz vietas. Dvielis ļoti labi uzsūc mitrumu un ātri izžūs.

Mikrošķiedras dvieļus visbiežāk ņem līdzi kempingos un ceļojumos, bet noderēs jebkur. Tas ir, dodoties uz pludmali, peldot baseinā vai sportojot sporta zālē. Dvieļus novērtēs arī dāmas. Tas ļaus pēc dušas ātri uzsūkt visu mitrumu no matiem, kā arī vieglais dvielis neplēsīs trauslus matus.

Salokāmais krēsls

Salokāmais krēsls

Lai ceļotājam nebūtu jāsēž uz zemes un jasaldē dupsi, būs vajadzīgs krēsls. Bet nederēs kurš katrs, būs vajadzīgs salokāmais kempinga krēsls. Arī krēsliem ir dažādi veidi, daudzi no tiem būs salokāmi, bet lielāki. Tādi būs vairāk paredzēti ceļotājiem, kas pārvietojas ar auto.

Ceļotājiem, kas ņem priekšroku ceļošanai ar kājām noderēs mazāki, makšķernieku tipa salokāmie krēsli. Saliekot, tas aizņem maz vietas. Daudziem krēsliem roku nodalījumā ir paredzēta vieta glāzei vai pudelei. Krēsli sver ļoti maz, tāpēc neradīs ceļotājam smagu bagāžu.

Maksimālas nodilumizturības virve

Maksimālas nodilumizturības virve

Noderīga dāvana ceļotājam būtu noturīga virve. Tā var nākt palīgā visneparedzāmākajos apstākļos. Virve noderēs simts un vienai lietais. Tā kalpos, ja būs nepieciešams uzkāpt kādā nesasniedzamākā galotnē. Tās noderēs brīžos, kad ir jāsastiprina zari un jāuzbūvē paslēpnis. Kādam, kurš ir iecienījis medības, tā noteikti arī noderēs tur.

Vislabākā virve būs nodilumizturīga. Tā noteikti kalpos ilgāk. Tā izturēs lielus smagumus, būs piemērota kravas celšanai, glābšanas darbu veikšanai un spriegošanai. Virves ir nopērkamas dažādās krāsās un biezumos.

Silta termoveļa

Silta termoveļa

Ja būtu jānsauc viena noderīga dāvana ceļotājam, bez kuras tiešām nevar iztikt, tā būtu termoveļa. Par termoveļu, kas aukstās naktīs sildīs nosalušo ķermeni, būs pateicīgs jebkurš ceļotājs. Laba termoveļa būs pieguļoša, elastīga un izgatavota no ātri žūstoša un elpojoša materiāla. Tā nodrošinās termoregulāciju un būs piemērota jebkurai ikdienas aktivitātei.

Lielākoties termo veļa ir melnā krāsā. To velk tieši zem āra drēbēm, bet var arī lietot bez citiem apģērbiem. Iespējams dāvanas saņēmējam jau ir kāda ieceinīta firma vai ir iepriekš ieminējies par drēbju gabalu, kas visvairāk noderētu. Pievērsiet uzmanību viņa teiktajam un piemeklējiet ideālo variantu.

Pases maciņš ar iedvesmojošu uzrakstu

Pases maciņš ar iedvesmojošu uzrakstu

Bez pases tālu neaizkļūt. Tāpēc ir tik svarīgi pirms katra ceļojuma kārtīgi pārbaudīt somu. Tā vietā, lai rakņātos un meklētu plānu papīra gabalu, noderēs pases maciņš, kur to ievietot. Arī maciņi ir dažādi un nāk visādās krāsās. Daudz maciņu ir veidoti no izturīgas ādas un kartona, citi ir veidota no pufīga materiāla.

Vislabākais būs maciņš, kurš būs izturīgs, nesalauzīs pasi, būs skaists, elegants un ar iedvesmojošu uzrakstu, piemēram, “Apskati pasauli” vai “Laimīgu ceļojumu.”

Izturīgas saules brilles

Izturīgas saules brilles

Saules brilles plīst un klīst, tapēc ir vajadzīgas vismaz vienas uzticamas un labas kvalitātes saulesbrilles. Dāvanas ceļotājam ir neskaitāmas, bet saulesbrilles būs viena no tām lietām, kuu ceļotājs novērtēs no visas sirds.

Labākas, bet arī dārgākas būs tādas, kas ir ar gaismu atstarojošām lēcām, spilgtumu regulāciju, 100% UV aizsardzību. ja maciņš atļauj, tad var tēmēt arī uz pavisam dārgām brillēm, kas būs triecienizturīgas, pasargās no saules staru iekļūšanas gar sāniem un nelips pie matiem.

Citas noderīgas dāvanas ceļotājam

  1. Interesantas un amizantas zeķes ar dzīvniekiem būs tās, kuras katru reizi ieraugot, ceļotājs atcerēsies tieši par Jums.
  2. Šūpuļtīks, kas noderēs brīžos, kur vienkārši gribas atpūsties saulē.
  3. Galvas lukturis,kas palīdzēs orientēies pat vistumšākajos nostūros.

Cerams, ka Jums noderēja mūsu raksts par noderīgām dāvanām ceļotājam, bet ja ne, tad aicinām ieskatīties mūsu rakstā Atpūta diviem tepat Latvijā vai rakstā Kā lidot komfortabli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *