Atpūta diviem tepat Latvijā

Atpūta diviem tepat Latvijā

Ir tik labi paņemt atvaļinājumu, nedēļas iedzīvi salikt koferī un doties uz lidmašīnu pretim foršam ceļojumam. Taču reizēm nav jābrauc tālu, lai izbaudītu patiesi skaistu atvaļinājumu. Atpūta diviem var izdoties arī tepat Latvijā.

Ir vērts atcerēties par to, cik skaista ir Latvijas daba. Ir tik daudzi dabas parki un dabas takas, kas vēl neatklātas un neizstaigātas. Parastas darba dienas vakarā iesēsties mašīnā un aizbraukt dziļi Latvijas mežos – saelpoties svaigu gaisu, ieklausīties putnu čivināšanā, ļaut kājām iegrimt sūnās. 

Šajā rakstā domāsim par to, kā labi pavadīt laiku divatā arī bez ārpus valsts ceļošanas. Kur tad laižam?

Kā apceļot Latviju un kur doties

Domājot par to, kā vislabāk apceļot Latviju, iesakām sākt ar tuvāko. Ikdienas steigā bieži vien nespējam pamanīt to, kas mums atrodas tieši blakus. Tas var būt kāds piemājas mežs vai ezers, aizraujoša dabas taka, kurai nekad nav bijis laika vai ap stūri esošais parks. Tieši tik mazas lietas reizēm izrādās kā labākie galamērķi – mīļotais pie rokas, piknika grozs padusē un foršs pēcpusdienas randiņš ir gatavs!

Zemāk apkopotas dažas labas idejas, kas ļaus baudīt kopīgu atpūtu un romantiskus vakarus kopā ar savu mīļoto cilvēku. Un galvenais, ka nekur tālu nemaz nebūs jābrauc!

Brīvdienu atpūta kādā mājīgā Latvijas SPA centrā

atputa diviem

Kad dabas takas izstaigātas un darbu pilnās dienas joprojām nogurdina, laiks parūpēties par savu un otrās pusītes labsajūtu un veselību kā pienākas. Viena lieliska izvēle ir kāds SPA centrs, kas var izvērsties par foršu ceļojuma galamērķi kādā Latvijas tālākā pilsētā.

SPA brīvdienas ir labākais veids, kā pilnvērtīgi atpūsties. Latvijā ir visai daudz izsmalcinātas un mājīgas viesnīcas, kas piedāvā arī SPA procedūras. Katrā reģionā ir vismaz 3 augstas kvalitātes un plaši atzītas SPA viesnīcas. Izmanto iespēju atklāt kādu jaunu vietu un pie reizes arī atpūsties. SPA viesnīcas, kas ir ārpus Rīgas, parasti atrodas lieliskas lokācijās – pie Usmas ezera, pierīgas klusajos rajonos, gleznainajās Cēsīs vai skaistajā Siguldā. 

Noorganizē foršu izbraucienu ar mašīnu līdz SPA centram, pa ceļam apskatot arī citas Latvijas lokācijas. Piemēram, pa ceļam uz Jonathan SPA Estate viesnīcu iebrauc Rakšos – interesantā dzīvnieku zoo dārzā, kur labi varēsi pavadīt visu dienu.

Jaunas garšas vispasaules restorānā

restorani davana parim

Bieži vien aizraujošākā ceļojuma daļa ir dažādie ēdieni, kurus ar nepacietību vēlamies nobaudīt. Katrai kultūrai un valstij ir raksturīgas savas garšas, garšvielas, sastāvdaļas un pagatavošanas īpašās tehnikas. Tomēr arī Latvijā ir daudz augstvērtīgi restorāni, kas piedāvā nogaršot Eiropas, Āzijas, Itāļu, vispasaules u.c. virtuves garšas.

Latvijā pat katru gadu norisinās konkurss, kura laikā tiek atlasīti TOP 30 restorāni Latvijā. Profesionāli šefpavāri un žūrija vērtē restorānus pēc ēdieniem, iekārtojuma, atmosfēras un apkalpošanas. Ir vērts pasekot līdzi restorānu nedēļai, iegaumēt uz kurām vietām noteikti ir vērts doties.

Baudīt sezonālus gardumus jau pats par sevi ir lielisks piedzīvojums, bet izmēģināt ko jaunu un atklāt vēl nezināmas garšas profesionālu šefpavāru izpildījumā – tas tik ir garšu ceļojums!

Aizraujošs pārgājiens dabā

pargajieni daba

Kopīgi izkustēties vienmēr ir lieliska ideja – īpaši, ja tas ir svaigā gaisā. Labs veids, kā kopīgi būt aktīviem un pavadīt laiku vienam ar otru, ir doties tādā garākā pastaigā pa vēl izstaigātām takām.

Ja ir mašīna, tad visi ceļi ir atvērti – var aizbraukt uz kādu tuvāku vai tālāku mežu, dabas taku vai atpūtas vietu. Jebkur laukos ir tik daudz vēl neizzinātā. Arī Rīgas pilsētā ir lieliskas vietas, kur aizbraukt – Biķernieku vai Ziepniekkalna mežs garām pastaigām divatā. Doles sala foršam piknikam, jūras piekrastes pastaigām gar jūru…

Ja nav mašīnas vai negribas to izmantot, laba ideja ir vienkārši iesēsties kādā sabiedriskajā transportā un braukt, kur acis rāda. Nemaz neskatīties maršrutu, bet pilnībā tam uzticēties. Izkāpt kaut kur pa ceļam vai gala maršrutā, un izstaigāt katru pilsētas vai pagasta stūrīti.

Galvenais taču, ka abi kopā!

Kopīgas atpūtas piedāvājumi 

Ja ikdienā nav daudz laika pavadīt kopīgas SPA brīvdienas, tad laba ideja ir izrauties no darbiem kaut uz pāris stundām. Ir tik daudz atpūtas piedāvājumi, kuriem ikdienas laikā vienkārši paskrienam garām un nemaz nemēģinām atrast. 

Piemēram, SPA procedūras – kopīgas atbrīvojošas mašāžas. Tas ir visai intīms process, abiem kopā atslēgties un pilnvērtīgi relaksēties. Pēc masāžas abiem kopā baudīt gardu zāļu tēju un sarunāties. Romantisks randiņš pilsētas centrā, bet pilnīgā klusumā un vienam otra sabiedrībā.

FromMe dāvanu karšu centra dāvanu sadaļā Atpūta diviem ir dažādi dāvanu piedāvājumi – floutings, ceļojumi pa Latviju, ekskursijas pa dažādiem interesantiem uzņēmumiem, pirts kompleksu un baseinu apmeklējums, aktīvā atpūta, kopīgi lidojumi ar gaisa balonu un vēl daudzi citi izklaides un atpūtas veidi.

Tā ir visai laba dāvana arī savai otrajai pusītei svētkos.

Lai izdodas atrast skaisto un aizraujošo arī tepat Latvijā! Eksluzīvs veids, kā atpūsties abiem kopā un baudīt jaunus skatus tepat Latvijā, ir lidojums ar gaisa balonu, piemēram.

Tikai tad, kad dzimtene apceļota un izbaudīta, varam pilnvērtīgi novērtēt un saskatīt atšķirīgo arī citviet pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *