Ekskluzīva dāvana vīrietim īpašos svētkos

dāvana vīrietim

Dāvanas simbolizē kādu nozīmīgu dienu – kalendāros svētkus, labi padarītu darbu vai kādas svarīgas dzīves pārmaiņas. Dzimšanas un vārda dienās apsveicam ar aizraujošām dāvanām, izlaidumos sveicam ar ziediem un saldumiem. Ar kādu praktisku un ikdienai noderīgu dāvanu dodamies ceļā pie draugiem, kas tikko ievākušies jaunā dzīvoklī, uz sāls maizi. Šīs ir ikdienas tradīcijas, kurās ko uzdāvināt šķiet pašsaprotami.

Taču reizēm pienāk kāds īpašs notikums, kad gribās dāvanas saņēmēju pārsteigt ar ko iespaidīgu un vēl nebijušu. Kādā apaļā jubilejā gaviļnieku palutināt ar ekskluzīvu iespēju lidot augstu debesīs, sajust vēju matos, no putna lidojuma baudīt dabas plašumus un neaizmirstamos skatus. Lidojums augstu debesīs būs piemērota dāvana vīrietim, kam patīk piedzīvojumi.

Ir vairākas iespējas, kā šo piedzīvojumu uzdāvināt. Ja viņš ir drosminieks un vienlaikus dzīves baudītājs, šajā rakstā noteikti atradīsi lieliskas dāvanas vīrietim, kas liks sajust vēl neiepazītas emocijas.

Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Ja dāvana, ko plānots uzdāvināt, ir iecerēta ekskluzīva, tad lidojums ar gaisa balonu būs īstā izvēle.

Gaisa balons paceļas vairāku simtu metru augstumā un ļauj izbaudīt burvīgus skatus. Lidojumi notiek labvēlīgos laika apstākļos visa gada garumā, tāpēc tā ir dāvana, kas piemērota katrai sezonai. Līdz pat horizontam iespējams aplūkot Cēsu vai Siguldas zelta rudeni, vai tieši otrādāk Jelgavas piesnigušos laukus un apledojušo Lielupi. Tas atkarīgs no vietas, kurā dāvanas saņēmējs izvēlēsies baudīt lidojumu, jo tas iespējams Cēsīs, Siguldā, Jelgavā un Tukumā.

Lidojums ar gaisa balonu ir pieredze, kas vismaz reizi dzīvē ir jāiegūst katram. Arī tiem, kam ir bail no augstuma. Tas tomēr ir vienreizējs piedzīvojums un vārdiem neaprakstāmas sajūtas. Gaisa balons paceļas tik lēni un vienmērīgi, ka grūti piefiksēt to brīdi, kad jau esi gandrīz vai starp mākoņiem.

Pacelšanās nenotiek pēkšņi, bet ļoti mierīgi. Tieši tāpēc tas ir labākais veids, kā pārvarēt savas bailes no augstuma, jo tiek dots laiks, lai pierastu pie augstuma pārmaiņas. Turklāt lidojumi notiek labos laika apstākļos ar labu redzamību, pieredzējušu un zinošu profesionāļu pavadībā. Lai tomēr justos drošāk, var izlasīt Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Lieliska dāvana, ko pievienot šim brīnišķīgajam notikumam, ir ūdens pudele. Tā kalpos par atgādinājumu padzerties arī šādos notikumos, kad esi augstu debesīs un padzeršanās ir pēdējā lieta, kas ir prātā.

Šī noteikti ir ekskluzīva dāvana un nav no tām lētākajām, jo lidojums ir paredzēts vienai personai. Taču grūti uzlikt cenas zīmi tik vienreizējam un apbrīnojamam piedzīvojumam, kas, iespējams, tiks baudīts tikai reizi dzīvē.

Jārēķinās ar to, ka lidojums var notikt ar citiem cilvēkiem – nelielā grupā. Tāpēc šī ir lieliska iespēja dalīt šo notikumu ar citiem un iegūt jaunus draugus. Lidojums norit aptuveni stundu un tā izskaņā tiks saskandināts ar šampanieša glāzi. Šādas dāvanas saņemšana izklausās pēc īsta sapņa piepildījuma.

Ekstrēms lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplanu

Ja tomēr vīrietis labprāt izdzīvotu savu sapni lidot nedaudz ekstrēmākā gaisotnē, arī tam ir piemērota dāvana. Pavisam traks lidojums, protams, ir lēciens ar izpletni ar brīvo lidojumu. Arī šī ir viena no tām aktivitātēm, kas liek sirdij sisties straujāk, elpai aizrauties un adrenalīna līmenim kāpties augstāk. Tas tomēr ir ļoti dārgi, taču nedaudz pieejamāks variants ir lidojums ar paraplānu ar akrobātiskiem trikiem.

Arī šis lidojums notiek instruktora pavadībā, taču tas ir daudz īsāks, toties ekstrēmāks. Lidojums ilgst aptuveni 20 minūtes – aso sajūtu lidojums ilgst 8 minūtes, mierīgs lidojums aptuveni 12 minūtes.

Ja arī lasot var šķist, ka laiks ir pārāk īss, jāņem vērā, ka esot augstu gaisā un izjūtot ekstrēmus pagriezienus un apgriezienus, lidojumam piemērots ļoti optimāls laika apjoms. Paraplāns noteikti liks sajust ātrumu, 450 metru augstumu un vēlmi šo aktivitāti izbaudīt atkal.

Dāvanas, kas vīrieti izaicina un ļauj sekot viņa sapņiem, ir patiesi lieliskas dāvanas. Lai arī dažreiz vienīgā nepieciešamā atpūta ir vakars pie TV vai draugu kompānijā uzspēlētas PlayStation spēles, reizēm prasās pēc ekskluzīvākas dāvanas. Kaut kā neparasta un ārpus ikdienas robežām.

Tieši šādas dāvanas ir tās, kas paliek atmiņā vēl ļoti ilgu laiku – tāpēc oriģinālākās dāvanas bieži vien ir tieši sajūtas, nevis lietas.

Lidojums ar deltaplānu pāri Rīgai

lidojums ar deltaplanu

Mierīgākam un arī cenas ziņā vispieejamākajam lidojumam lieliska dāvana ir lidojums ar deltaplānu. Tas norisinās Rīgā un piedāvā 10 minūšu laikā sajusties kā putnam debesīs un vērot Rīgas skaisto pilsētu no augšas.

Lidojums notiks instruktora pavadībā, kurš ir pieredzējis profesionālis savā jomā un pat piedalījies 6 pasaules čempionātos. Tāpēc varēs ļauties burvīgām sajūtām, ne par ko nesatraukties un vien baudīt skatus, uz zemes notiekošo kustību un satiksmi. Tā ir vēl iepriekš nekad nesajusta apziņa, ka ir iespējams būt pāri visai pilsētai un miera vējos uz to noskatīties.

Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties lidojumu ar deltaplānu no ūdens vai no lidlauka. Būs iespējams izbaudīt brīnišķīgo skatu, ko sniedz lidojums virs Rīgas baznīcu torņiem un virs Daugavas. Lidojuma ar deltaplānu atsauksmes vienmēr ir pozitīvas!

Atkarībā no tā, vai pacelsieties no ūdens virsmas Daugavā pie Salu tilta vai no Spilves lidlauka, lidojuma maršruts nedaudz mainīsies. Lidojuma mērķis nemainās – būs redzamas skaistākās senās ēkas un pagalmi. Pirms lidojuma ar pilotu var apspriest vēlamo lidojuma maršrutu – iespējams, dāvanas saņēmējs varēs lidot garām arī savai mājai un pamāt saviem mīļajiem cilvēkiem ar roku. Kad vēl ir iespējama šāda pieredze?

Citas fantastiskas un katra notikumam vai svētkiem piemērotas dāvanas vīrietim meklē FromMe dāvanu karšu portālā, kur atradīsi tādas iespējas kā dāvanu karte stilīgam apģērbam, dāvanu karte oriģinālam piedzīvojumam, dāvanu karte ceļojumam un citas aizraujošas dāvanas!

Citas dāvanu idejas atradīsi rakstā Oriģināla dāvana vīrietim.