Oriģināla dāvana vīrietim

oriģināla dāvana vīrietim

Oriģinālas dāvanas ir tādas, kas jubilāram sniedz lieliskas emocijas. Arī praktiskas dāvanas reizēm slēpjas zem oriģinālām dāvanām, tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši dažas piemērotas idejas. Ja šogad svētkos vēlies jubilāru pārsteigt ar ko patiesi īpašu, tad oriģināla dāvana vīrietim būs īstā izvēle.

Visbiežāk oriģinālas dāvanas ir traki piedzīvojumi un aktivitātes, ko visērtāk ir uzdāvināt ar dāvanu kartēm. Lielisku dāvanu karšu centru esam atraduši arī mēs – FromMe.lv interneta veikala veidolā.

Vairāk ar dāvanu ideju piedāvājumu vari iepazīties FromMe.lv dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas vīrietim.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Oriģināla dāvana vīrietim, kam patīk jauni piedzīvojumi, varētu būt lidojums ar gaisa balonu. Tas ir piedzīvojums stundas garumā, kura laikā varēs pacelties ar gaisa balonu vairāku simtu metru augstumā un baudīt prātam neaptveramu skaistumu. Šis piedzīvojums parasti tiek dalīts cilvēku grupiņās, tāpēc vīrietim būs iespēja lidojuma laikā arī sadraudzēties ar citiem cilvēkiem.

Ikvienam vīrietim, kurš nebaidās no augstuma, šī būtu lieliska dāvana svētkos. Jāpiebilst gan, ka ir cilvēki, kas tieši šādā veidā arī izaicina savas bailes no augstuma un stājas tām pretī. Gaisa balona pacelšanās notiek tik lēni un pakāpeniski, ka nemaz nevar aptvert, kā jau esam gaisā pacēlušies.

Iespējams, ka viņš pat nebija iedomājies, ka šādu dāvanu iespējams uzdāvināt. Vislabāk tas darāms ar dāvanu karti. Aizraujošs gaisa balona lidojums dāvanu kartes veidā būs ērts veids, kā šādu dāvanu pasniegt un jubilāram izmantot pēc sava brīvā laika grafika.

Esam arī sagatavojuši dažādus ieteikumus rakstos Ko darīt un nedarīt lidojumā ar gaisa balonu un Lidojums ar gaisa balonu – kā sagatavoties.

Nakšņošana greznā pilī

naksnosana pili davana

Vēl viena patīkama dāvana, kas šoreiz būs piemērota savam mīļotajam vīrietim, ir kopīga nakšņošana kādā no Latvijas pilīm. Vairums Latvijas lielāko un greznāko piļu ir tikušas renovētas, lai ikvienam sniegtu iespēju sajusties kā karalienei ar karali.

Tādās pilīs un muižās kā Dikļu pils, Jaunmoku pils, Sventes muiža un Piena muiža iespējams lieliski pavadīt laiku baudot spa procedūras un nakšņošanu izcilos numuriņos.

Labas kvalitātes drons filmēšanai

drons davana

Ja meklē interesantu un oriģinālu dāvanu vīrietim, kuram patīk lidot un viss, kas ar to ir saistīts, tad drons varētu būt lieliska dāvana. Protams, tādā gadījumā, ja vīrieti interesē arī filmēšana un skaistu skatu fiksēšana. Drons ir kā divi vienā, jo izdodas iegūt lielisku saturu un vienlaikus arī palidināt to augstu gaisā kā kontrolētu lidmašīnu.

Jāņem vērā, ka šī ir arī ekskluzīva dāvana vīrietim. Taču tā bez šaubām var būt piemērots apsveikums lielos un nozīmīgos svētkos. Piemēram, izlaidumā, apaļā jubilejā, kāzās utt.

Vairāk ekskluzīvu dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstā Ekskluzīva dāvana vīrietim īpašos svētkos.

Gudrā ūdens pudele ofisam

Gudra udens pudele

Vēl viena forša dāvana vīrietim svētkos ir ilgtspējīga ūdens pudele, kas atgādinās viņam biežāk padzerties. Tas arī rosinās viņu katru dienu paņemt līdzi pašam savu ūdens pudeli, lai nav jāpērk ūdens plastmasas pudelēs.

Un tad jau var piedomāt pie tā, kādu ūdens pudeli vīrietim izvēlēties. Ja jubilārs ir sportists, tad viņam var uzdāvināt kādu sporta ūdens pudeli – vieglāku, ar vienu roku attaisāmu, ar salmiņa padzeršanās mehānismu utt.

Savukārt vīrietim, kas ikdienā strādā birojā, laba izvēle būtu gudrā ūdens pudele. Tā tiek savienota ar aplikāciju un atgādina padzerties viegli iemirgojoties. Tādā ziņā šis ir tāds mūsdienīgais gadžets, kas ļāuj pasekot līdzi uzņemtā ūdens daudzumam ikdienā. Mūsuprāt, ļoti forša oriģinālā dāvana vīrietim dzimšanas dienā un citos svētkos.

Lidmašīnas modelītis

lidmasinas modelis davana virietim

Vēl viena oriģināla dāvana vīrietim svētkos varētu būt lidmašīnas modelis. Šajā blogā mēs visi esam vienā vai citā veidā sasitīti ar lidošanu. Mums patīk lidot ceļojumos, izklaides nolūkos, kā arī sapņot par pašiem savas lidmašīnas vadīšanu. Ja arī tavu jubilāru iespējams saredzēt starp vienu no mums, tad lidmašīnas modelis varētu būt stilīga un oriģināla dāvana svētkos.

Iespējams, vīrietis jau kolekcionē dažādus lidmašīnu modeļus. Tad gan ir jau iepriekš jāzina, kādi modeļi viņu interesē un kādi jau ir viņa kolekcijā.

Laba ideja ir arī likt vīrietim uzbuvēt savu modeli pašam. Tādā gadījumā tev jāatrod kāds saliekams modelis lego stilā vai kā citādi. Forša dāvana, kas noteikti paliks prātā un kalpos par oriģinālu interjera papildinājumu!

Cerams, ka tev ir izdevies atrast labu dāvanas ideju! Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *