Pirmais lidojums ar turbīndēli

Ja esi domājis, vai vēlies doties lidojumā ar turbīndēli, bet neesi pārliecināts, ka spēsi? Lūk vienas mūsu bloga lasītājas iedrošinošais stāsts par savu pieredzi. Ceram, ka Tev noderēs, ja meklē atsauksmes par lidojumu ar turbīndēli.

Veismīga sagadīšanās

Pagājušās vasaras vidū man bija tā iespēja izmēģināt lidojumu ar turbīndēli. Manam tētim uzdāvināja FromMe dāvanu karti turbīndēlim, bet dažādu apstākļu sakritības dēļ, dāvana atceļoja pie manis. Tad nu es viņu ar lielāko prieku biju gatava izmantot.

Es vēl nekad nebiju lidojusi ar tubīndēli un nezināju, ko no tā sagaidīt. Biju redzējusi dažus video internetā, kā cilvēki lido vairāku metru augstumā un taisa dažādus trikus. Godīgi sakot, biju nedaudz uztraukusies, jo nezināju vai maz spēšu pacelties no ūdens. Sapratu, ka nav ko lieki domāt un jādodas izmēģināt.

Devos izbaudīt turbīndēļa piedzīvojumu

Sazvanīju pakalpojuma sniedzēju un pieteicu lidojumu. Lidojumam līdzi bija nepieciešams tikai peldkostīms, visu pārējo teica, ka nodrošinās. Dienā, kad bija pieteikts lidojums, nebija diez ko silti, tapēc baidījos, vai nenosalšu. Ierodoties uz sarunāto vietu, sāku just kņudošu sajūtu vēderā – patīkams uztraukums, nelielas bailes, viss kopā. Man tika iedota ķivere un hidrotērps – drošībai un siltumam, kā arī noinstruēja kā pareizi lidot.

Saģērbos un gāju uz krasta malu, kur mani jau gaidīja ūdensmotocikls, kuram bija pievienota truba, kuras galā bija turbīndēļa zābaki. Apsēdos uz maliņas, uzvilku kājās zābakus un lēnām iekāpu vēsajā ūdenī. Bija patīkams satraukums, jo tulīt, tulīt lidošu.

Un lidojums var sākties

Lēnām sāku just spiedienu uz kājām un sajutu, ka mani sāk celt augšā. Ar jau pirmo mēģinājumu biju nedaudz izcēlusies no ūdens un sāku jau aprast, kā kontrolēt zābakus un noturēt līdzsvaru, lai varētu izcelties pilnībā no ūdens.

Tas bija lieliski! Instruktors, kas atradās uz ūdensmoča, ar mani visu laiku runāja un deva padomus. Apjautājās, vai viss kārtībā, un ,saņemot pozitīvu atbildi, cēla mani aizvien augstāk un augstāk. Sajūtas neaprakstāmas. Es lidoju, pati kontrolējot uz kurieni vēlos doties. Uztraukums bija pilnībā pārgājis un varēju izbaudīt lielisko lidojumu. Lidojums ar turbīndēli ilga 20 min, bet laiks paskrēja nemanot. Vēlējos vēl lidot un lidot.

Iesaku ikvienam

Priecājos, par iespēju izlidot ar turbīndēli un iesaku Jums arī pamēģināt, jo neskatoties uz uztraukumu un ne pārāk silto dienu, lidojums bija izcils un atmiņā paliekošs.

Noteikti iesaku – lidojums ar turbīndēli ir arī lieliska un orģināla dāvana ikvienos svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *