Dzimšanas dienas lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir neaizmirstams piedzīvojums, kas vismaz reizi jāizmēģina katram. Tā ir fantastiska iespēja sajust matos vēju, aizmirst par visām pasaules raizēm un vienkārši būt mirklī. Pacelties augstu gaisā vairāk kā 100m augstumā un no putna lidojuma lūkoties uz skaisto Latvijas dabu jebkurā gadalaikā būs neaizmirstami.

Šis ir pieredzes stāsts par to, kā lidojumu ar gaisa balonu piedzīvoja gan mazi, gan lieli īpašos svētkos – bērna dzimšanas dienas ballītē.

Mierpilns lidojums ar fantastisku skatu

Lidojums ar gaisa balonu var būt nedaudz satraucošs – īpaši, ja to plānots izbaudīt ar bērniem. Tomēr stāsta varone Nellija stāsta, ka lidojums bija ļoti maigs un stabils, bez jebkāda diskomforta. Viņa lidojumu baudīja kopā ar saviem bērniem meitas 7. dzimšanas dienas ballītes ietvaros.

Šis ir lielisks piemērs, kas parāda, ka arī bērnus iespējams bez satraukuma ņemt līdzi šādos piedzīvojumos. Lidojums noritēja vienu stundu un nevienā brīdī bērni neizrādīja bailes par notiekošo – tikai interesi un apbrīnu par prātam neaptveramajiem un fantastiskajiem Latvijas dabas skatiem. Lai arī lidojuma stunda pagāja visai ātri, tas ir optimāls laiks, pa kuru var pagūt apskatīt visu intersējošo.

Aizraujošs piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem

Mazākiem bērniem 7 gadu vecuma posmā šis piedzīvojums sagādāja milzu prieku, taču bērniem vecuma posmā jau ap 10 gadiem prātā raisījās ziņkāre. Lidojuma laikā radās vairāki jautājumi par gaisa balona lidošanas spēju – tehniskas nianses, uz ko gaisa balona pilots labprāt atbildēja un mācēja interesanti pastāstīt vairāk. Tāpēc šī ir lieliska dāvana svētkos ne vien pieaugušajiem, bet arī bērniem!

Mammai Nellijai lidojums ar gaisa balonu atstāja vienīgi pozitīvas emocijas. Viņa noteikti spēja saredzēt, kāpēc lidojums ar gaisa balonu tiek dēvēts par romantisku notikumu, ko izbaudīt divatā ar otru pusīti. Lidot pilnīgā klusumā, nesteidzīgi baudīt skatus – īpaši, aj tiek vērots saulriets, varētu būt ļoti skaists piedzīvojums.

Nolaišanās vieta vienmēr ir mistērija

Interesanti arī tas, ka, lidojot ar gaisa balonu, ir zināma iekāpšanas vieta, taču nekad nevar zināt, kur gadīsies nolaisties. To nezina ne gaisa balona pasažieri, ne arī pats pilots. Ņemot vērā vēja plūsmu un virzienu, katru reizi gadīsies nolaisties citā apkaimē. Tas arī padara katru lidojumu ar gaisa balonu par unikālu un neatkārtojamu pieredzi.

Šajā gadījumā nolaišanās notika pie kādas mājas, kur Nelliju ar bērniem īpaši draudzīgi sagaidīja. Lidojuma nobeigumā norisinās īpašs rituāls, kas ir patīkams gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lai arī lidojums ar gaisa balonu nav lētākā izklaide, Nellija atzīst, ka noteikti vismaz reizi dzīvē to ieteiktu piedzīvot ikvienam.

Ieteikumi citiem

Lidojuma laikā var bū vējains, tāpēc nepieciešams padomāt par komfortu un matu sakārtojumu ērtākam un bezrūpīgākam braucienam. 

Garākiem cilvēkiem ieteicams līdzi paņemt cepuri vai jaku ar kapuci, jo no gaisa balona uguns nāk jūtams siltums. Paša lidojuma laikā augšā ir diezgan silti, tāpēc papildus apģērbs šajā gadījumā īsti neprasījās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *