Pirmie soļi mazajiem lidotājiem

Bieži vien vēlme lidot parādās jau bērnībā. Bērniem patīk sapņot un tieši tas viņus padara par tik dzīvespriecīgiem un jautriem. Tik brīnumaini un neiespējami šķiet lidot augstu gaisā, vērot zemi no debesīm un nebaidīties. Pilots vai astronauts – šo profesiju pārstāvji ir bijuši varoņi bērnu acīs jau daudzās paaudzēs.

Ja bērns sapņo par lidošanu, viņa rotaļlietu kolekcijā neapšaubāmi jābūt lidmašīnām. Esam droši, ka katram kārtīgam mazajam lidotājam jau ir vismaz viena iemīļota lidmašīna. Tas tomēr ir veids, kā paturēt savu sapni prātā un likt tam pārtapt nedaudz reālākam. Turklāt īpaši interesanti ir tad, ja savu lidmašīnu vari uzbūvēt pats. Sākot no papīra lidmašīnām un dažādiem locīšanas paņēmieniem, līdz lego lidmašīnu konstruēšanai.

Sapņot ir skaisti. Un rotaļlietas noteikti liek bērniem sapņot kļūt labākiem. Tie var būt iemīļoti multfilmu tēli, supervaroņi un, nu – lidmašīnas. Esam apkopojuši dažas šobrīd aktuālas un pieejamus lidmašīnu rotaļlietas, kas piemērotas dažādiem vecumiem un vēlmēm.

707.lv ir interneta veikals, kurā pieejams plašs preču klāsts. Tur atradīsi visu nepieciešamo automašīnai, datortehnikai, santehnikai, sportam, veselībai u.c. Šis veikals piedāvā arī īpaši plašu bērnu preču klāstu, ieskaitot modernas un interesantas Bērnu rotaļlietas, kas patiks ikvienam.

Adar Lidmašīna ar skaņu un gaismu

Iepriekš pieminētās konstruējamās lidmašīnas ir piemērotas bērniem konkrētā vecumā, taču sapņot ļauts visiem. Tas ir ne tikai ļauts, bet pat nepieciešams. Tāpēc esam parūpējušies arī par pavisam mazajiem lidot sapņotājiem un sāksim ar lidmašīnas rotaļļietu piedāvājumu tieši viņiem.

Adar Lidmašīna ir jauks krāsainu lidmašīnu komplekts, kurā ietilpst 6 lidmašīnas. Tā ir vieglas un tiek darbinātas uz ritentiņiem. Skaidrs, ka pavisam maziem bērniem ne vienmēr interesē sīkas un smalkas rotaļlietu detaļas. Drošības apsvērumu pēc no tām ir vēlams izvairīties. Šis lidmašīnu komplekts mazā lidotāja uzmanību pievērsīs ar tā spilgtajām krāsām, dažādām gaismiņām un skaņām. Rotaļāšanās būs noteikti aizraujoša un šī ir lieliski piemērota rotaļlieta mazākiem bērniem.

AIR HOGS lidmašīna

Šis ir lidmašīnas modelis, kas piemērots jau nedaudz vecākiem bērniem – no astoņu gadu vecuma. AIR HOGS lidmašīna ir īpaša ar to, ka šai lidmašīnai ir pults un tā lido. Lai rotaļātos ar šo lidmašīnu, nepieciešams liels laukums, kur to darīt. Šāda veida lidmašīnas spēj veikt vairāku desmitu metru garu lidojumu, īpaši, ja ir vējains laiks. Lai arī šī lidmašīna atgādina papīra lidmašīnu – tai lidot palīdz vējš un tās virzienu nav iespējams kontrolēt, tai tomēr nāk līdzi pults.

Šo lidmašīnu nepieciešams uzlādēt, kas ir vienkārši izdarāms. Kad notiek uzlāde, tad mirgo oranža lampiņa. Pults sniedz lidmašīnai lielāku ‘’enerģiju’’ un sparu lidot uz priekšu un veikt lielākus attālumus. Diemžēl kontrolēt lidmašīnu nav iespējams. Taču tas nemaina faktu, ka šī ir lieliska rotaļlieta, kas paaugstina parastās papīra lidmašīnas latiņu, tajā pašā laikā saglabājot sākotnējo, oriģinālo formu.

Armijas lidmašīna

Esam nonākuši pie lidmašīnām, ko iespējams uzbūvēt pašam. Šīs lidmašīnas tiek iegādātas kā puzles kaste – tā ir pilna ar maziem gabaliņiem, no kuriem tev jāveido attēls. Tāpat ir arī ar saliekamo lidmašīnu būvēšanu. Vērts piebilst, ka līdz ar to arī šīs lidmašīnas ir piemērotas bērniem no 6 gadu vecuma vai pretējā gadījumā tās jābūvē stingrā vecāku uzraudzībā.

Šī Armijas lidmašīna sastāv no 339 elementiem. Lidmašīnas konstruēšana ir lieliska aktivitāte ar ko vērts iepazīstināt visus bērnus. Tā sniedz sajūtu, ka pats veido savu rotaļlietu. Līdz ar to tā nav vien veikala plauktā atrasta manta, bet tevis paša veidota – tas zināmā mērā sniedz bērnam gandarījuma sajūtu un vēlmi palielīties par paveikto. Turklāt šis lidmašīnas modelis būs īpaši piemērots tiem bērniem, kurus interesē armija. Šis produkts iepazīstinās bērnu ar to, kā izskatās viena no armijas lidmašīnām un ļaus iztēlei varu spēlējoties.

Lidmašīna Cīnītājs

Šī lidmašīna sastāv no 299 dažādiem elementiem. Lidmašīna Cīnītājs ļaus bērnam sajust sparu un iztēloties kā ir cīnīties par taisnību un izglābt pasauli. Šī lidmašīna noteikti ir spējīga uz daudz ko un ar šo modeli bērns var izzināt tās mērķus un funkcijas. Rotaļlietu veikalā apskatei izvirzītās rotaļlietas šķiet vien skaistuma objekts un tā arī iegādāšanās brīdī. Taču, kad manta jau ir bērna īpašumā, sāk veidoties jautājumi par to, ko šī lidmašīna spēj izdarīt reālajā dzīvē, kāda tā ir utt. Rotaļlietu pirkšanai ir jābūt apzinīgai, jo tas tomēr izglīto un ievieš jaunas intereses bērnos.

Ja bērns sapņo par pavizināšanos lidmašīnā vai ir fascinēts ar to, kā notiek pacelšanās virs zemes, lidmašīna ir lieliska dāvana bērnam. Tā ir vēl īpašāka, jo to var konstruēt pats. Turklāt šis process var būt ļoti interesants, ja tiek iesaistīti vēl citi bērni – draugi, māsas, brāļi, māsīcas vai brālēni. Tas tomēr iemāca bērniem prasmi un vēlmi sadarboties viena mērķa labā, un sadalīt savā starpā nepieciešamos pienākumus.

Lidmašīna Biplāns

Biplāns ir termins, kas latviešu valodā veidojies no franču valodas. Tas lidmašīnu terminoloģijā apzīmē divplāksni jeb lidmašīnu, kurai ir divi spārnu pāri, kas atrodas viens virs otra. Šī lidmašīna ir interesanta paskata, kas kalpo par vienu no iemesliem tam, ka bērniem varētu iepatikties tieši šis lidmašīnas modelis. Šis konstruktors Lidmašīna Biplāns sastāv no veseliem 402 elementiem, tāpēc šīs rotaļlietas īpašniekam nāksies apbruņoties ar kārtīgu pacietības devu.

Taču bērniem, kam patīk dažādas būvēšanas un konstrukcijas, bieži vien ir neizsakāmi liela pacietība. Tāpēc arī šī veida rotaļlietas ir vislabākais risinājums, kā vienlīdz izklaidēties, uzzināt ko jaunu un iemācīties ko noderīgu. Konstruēšana spēj iemācīt domāt loģiski, jo jāsaprot, kurā vietā jāliek konkrētais gabaliņš. Turklāt tas daudz spēj iemācīt arī par mehānismu uzbūvi – mašīnu, tanku, helikopteru, kuģu un, šajā gadījumā, lidmašīnu. Būvējot šīs lietas, bērnam rodas priekšstats par to, kā šīs ierīces darbojas un kas tās darbina.

Nav nekā labāka par rotaļlietām, kas spēj būt interesantas un vienlīdz saglabāt izglītojošo pusi. Iemāciet saviem bērniem sapņot ar viņiem piemērotām rotaļlietām un ļaujiet uzzināt ko noderīgu. Ar lidmašīnām no 707.lv interneta veikala tas ir pavisam iespējams.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *