Fotogrāfijas ar dronu – idejas iedvesmai

Drons no augšās

Droni ir kļuvuši tik pieejami, ka tos var atļauties inviens, kas to tiešām vēlas. Pavisam normālu dronu, ar kuru var uzņemt skaistas bildes, var nopirkt par aptuveni 100 līdz 200 EUR. Lai uzņemtu slaistas un oriģinālas bildes, ir nepieciešamas zināšanas, pieredze un idejas.

Droni dod iespēju atrast vēl nebijušus skatu punktus un situācijas, kuras pārvērst oriģinalās bildēs. Klasiski, protams, ir nofotografēt skaistu vietu no mazliet augstāka skatu punkta. Bet drons dod iespējas mākslinieciski parādīt zemes virsmas faktūru, kontastējošu pilsētvidi vai interesantas formas.

Šajā rakstā par idejām. Vairāk pat par vietām, kur idejas smelties.

Lapas, kur atrast tiešām skaistas dronu bildes

Šajā sarakstā ir vairākas interneta lapas ar ļoti skaistām un iedvesmojošām bildēm. Daudzas no eksotiskām zemēm. Bet daudzas, kurās galvenā ir ideja – atrast oriģinālu vietu vai situāciju.

Ceram, ka kāda no tām Tevi iedvesmos jaunām idejām.

Ieteikumi labākām dronu bildēm

Ja esi iedvesmojies un vēlies uzlabot savas zināšanas, kā uztaisīt labas bildes, apkopojām dažas lapas ar ieteikumiem. Arī tajās var atrast iedvesmojošas bildes.

Diemžēl, sīs visas ieteikumu lapas ir angļu valodā. Ja Tev ir ieteikums, kur latviski vienkāršā valodā ir apkopoti labi ieteikumi, raksti komentāros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *